• Rychlí a nápomocní

Tým Herold, Skluzavky.cz

Rychlé doručení, profesionální přístup.

skvělá komunikace, rychlost

Tým Herold, Skluzavky.cz

Mohu jen a jen chválit. Velice vstřícný přístup k zákazníkovi. A navíc rychlé vyřizování objednávek. Zkrátka paráda.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

velice Vám děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený :) vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc :)
    Tým Herold, Skluzavky.cz

• Rychlost dodání a vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený :)

• Velice rychlé dodání

Kvalitní zpracování

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byla s nákupem i s naším zbožím spokojená :)
    Tým Herold, Skluzavky.cz

Pokud prodávám produkt a k produktu dám obrázek s příslušenstvím "houpačky". Tak ho i tak prodávám. A ne že ve spodní části inzerátu je uvedeno že přislušenství není součástí. Považuji to za klamavou reklamu

Reakce obchodu Skluzavky.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jste nebyli spokojeni s prezentací našeho produktu. Rádi bychom Vás ujistili, že informaci o tom, že houpačky nejsou součástí dodávky, uvádíme na několika místech – přímo v obrázku produktu, pod cenou a také v popisu. Navíc jsme do inzerátu zahrnuli i obrázek, kde jsou houpačky zesvětlené, aby bylo jasné, že nejsou součástí balení.
    Naším cílem je poskytovat co nejpřesnější informace, aby naši zákazníci měli jasnou představu o tom, co kupují. Pokud jste i přesto získali dojem, že je houpačka součástí balení, upřímně se omlouváme za případné nedorozumění. Váš podnět bereme vážně a zvažujeme další možnosti, jak tuto informaci ještě více zdůraznit.
    Děkujeme za pochopení a doufáme, že s naším produktem budete i přesto spokojeni.

Kvalitni vyrobek, rychlost dodani

Tým Herold, Skluzavky.cz

Obchod vyskladnil objednané zboží takřka okamžitě, dopravci ovšem trvalo několik dní, než mi ho dovezli. Obchod perfektní.

moc děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení :)
    Komplikace s dopravou nás mrzí a doufáme, že i oni se vynasnaží své nedostatky napravit.
    Tým Herold, Skluzavky.cz

Neskutečné dodání zboží přepravní službou. Přestože mě v logistickém centru v Havl. Brodě ujistili o příjezdu dvou zaměstnanců na složení z auta, přijel jen jeden a ještě záskok, který pomalu nezvládal paletový vozík. Zásilka měla 450 kg.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí komplikace s přepravní společností, Vaši stížnost jsme jim okamžitě předali. I tak jsme rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená a doufáme, že domeček dělá dětem radost :)

• Dobrá komunikace, ochotný personál

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení, vždy se snažíme vyjít našim zákazníkům maximálně vstříc :)

• Rychlé doručení

Objednána skluzavka a pár doplňků na dětské hřiště. Vše dorazilo v pořádku a velmi rychle, na to že to byl objemný balík.

Prosím o kontaktování 723233663

Reakce obchodu Skluzavky.cz

velice nás mrzí vzniklé komplikace u Vaší objednávky. Doufáme, že konečné řešení bylo k Vaší spokojenosti a naši chybu jsme tímto napravili.
    Ještě jednou se velice omlouváme za vzniklé komplikace.
    Tým Herold, Skluzavky.cz

S obchodem vše v pořádku.

• Kvalitní zpracování dřeva
    • Nespolehlivost
    • Chybějící zboží

Před dvěma týdny jsme objednali hřiště a k němu nějaké příslušenství. Již při vyzvednutí na skladě byl problém, že skluzavka, kterou jsme měli objednanou, je lehce poškozená a je bohužel poslední této barvy. Z ostatních barev, co byly na výběr, se nám žádná nelíbila a tak jsme si tedy odvezli tu odřenou. Byla dohodnutá alespoň nějaká finanční kompenzace, se kterou jsem se připomínala mailem, ale na tuto část nikdo nereagoval.
    Když jsme měli konečně všechna prkna natřená a začaly jsme skládat, zjistili jsme, že nám chybí 2 prkna na dno domečku, bez kterých jsme nemohli několik dní, než prkna dorazily pokračovat. Partner si bral pár dnů dovolené (zbytečně). Takže tedy opět zvlášť nanovo další nátěr a čekání na schnutí. Těžko vysvětlit malému synovi, že tam nesmí, protože je to nabarvené a zase to musí pár dní schnout.
    Další dvě prkna byla zase pro změnu zbytečně moc dlouhá a museli jsme je pilou trochu zkrátit. Šroubovák ke kormidlu taky dlouhý - nesedělo to tam, také jsme museli seříznout. Nakonec ještě dva chybějící šrouby ke skluzavce (sehnali jsme si zvlášť sami).
    Hřiště jako celek sice hodnotím jako kvalitně zpracovaný, montáž převážně přehledná, nicméně vzhledem k tomu, kolik taková věc, jako je hřiště stojí peněz, už bychom si opravdu představovali 100% servis a spolehlivost namísto takovýchto problémů.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a zároveň se omlouváme za vzniklé komplikace. Mrzí nás, že jste se při vyzvednutí skluzavky setkali s poškozením, a že se Vám žádná z alternativních barev nelíbila. I přes snahu o nalezení vhodného řešení rozumíme, že situace nebyla ideální.
    Co se týče chybějících a nevhodně přizpůsobených prken, velmi nás mrzí, že jste kvůli tomu měli komplikace při montáži. Vynasnažíme se, aby k podobným situacím nedocházelo, a aby všechny součásti byly dodány v odpovídající kvalitě a rozměrech. Jsme rádi, že jste hřiště nakonec úspěšně sestavili a že hodnotíte jeho zpracování jako kvalitní.
    Co se týká finanční kompenzace, sleva byla skutečně poskytnuta, ovšem pro dokončení celé transakce potřebujeme, aby nám byl zaslán podepsaný dobropis, který jsme Vám již dříve zaslali. Jakmile jej obdržíme, okamžitě provedeme vrácení peněz. Pokud jste tento dokument neobdrželi, dejte nám prosím vědět, abychom to mohli co nejrychleji napravit.
    Ještě jednou se omlouváme za nepříjemnosti a doufáme, že Vám hřiště přinese spoustu radosti a zábavy.

• Komunikace s obchodem.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení, vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc :)
    Tým Herold, Skluzavky.cz

Super hřiště i kvalita, děti mají radost.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení a děti mají radost, pak máme radost i my :)

Všechno ok, doporučuji!

• Rychlost a dobra cena